26 maja odbył się kolejny Rodzinny Festyn Parafii Świętego Michała Archanioła.
Przy pięknej pogodzie, smacznym cieście, czy kiełbasce z grilla, oglądając występy dzieci i dorosłych, czy też mierząc się z innymi w konkurencjach sprawnościowych, mogliśmy spędzić piękne popołudnie i wieczór. Miał to być czas pełen radości i zabawy w gronie rodzinnym, gdzie, najważniejszą rolę w tym dniu, odgrywały wszystkie mamy, o których w ich święto, chcieliśmy bardzo szczególnie pamiętać.

Festyn Parafialny 2019

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność. Szczególne podziękowania kierujemy do osób zaangażowanych w organizację tego festyn, wszystkich sponsorów, darczyńców, rodziców naszych dzieci. Bóg zapłać.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny festyn, który odbędzie się 31 maja 2020 roku.

Continue reading

30 maja w sławskiej wspólnocie parafialnej ksiądz Zbigniew sprawował Mszę świętą dziękczynno – błagalną z okazji dziesiątej rocznicy święceń kapłańskich. Niech Pan Bóg wspiera go swoją łaską przez kolejne lata posługi.

received_363774111218255

W dniach 24 – 29 czerwca dzieci z grup parafialnych, ale nie tylko, wybrały się w raz z opiekunami na wakacyjną przygodę do Bolesławowa k. Stronia Śląskiego. W pięknych otoczeniu przyrody spędziły wspólnie niezapomniane chwile: wędrując po górach, zwiedzając ciekawe miejsca, zdobywając wiedzę (chociażby o sposobie czerpania papieru, czy wydobywaniu złota, żelaza i diamentów), grając, śpiewając i wspólnie się  modląc.

Każdy, wspólnie spędzony czas, przyczynia się do zbudowania mocniejszych więzi, daje mnóstwo wspomnień i zawsze rodzi pragnienie na kolejną wspólną przygodę.

Uwaga! Jeśli chcesz pobrać wszystkie zdjęcia z Naszego wyjazdu, kliknij w TEN LINK. Całość do pobrania waży 5GB!