Taking too long? Close loading screen.
Trwa ładowanie

5 Czerwca biskup Stefan Regmunt udzielił, młodzieży naszego dekanatu, sakramentu bierzmowania.

Niech Dary Ducha, które młodzież otrzymała w tym sakramencie, pomogą im budować żywą i silną relację z Panem Bogiem i być odważnymi Jego świadkami.

27 maja odbył się VII Parafialny Festyn Rodzinny. Przy pięknej pogodzie, w miłej atmosferze, z mnóstwem atrakcji udało się nam spędzić piękne niedzielne popołudnie. Imprezę prowadził   DJ Piotr – Święty. Wszystkim zaangażowanym i sponsorom serdecznie dziękujemy.

Rajd do Wielenia. 21 kwietnia grupa sześćdziesięciu dwóch osób wzięło udział w pielgrzymce do Sanktuarium w Wieleniu. Jak zawsze był to dla nas wszystkich piękny czas. Zawsze zapraszamy, tych, którzy jeszcze w takiej pielgrzymce nie brali udziału. Każdy, kto się zdecyduje, nigdy nie żałuje. 🙂

LINK DO GALERII

25 marca wielu wiernych naszej parafii, wzięło udział w Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta.W jej przygotowanie zaangażowało się wiele osób: ministranci i oaza – nieśli pochodnie, Schole (dziecięca i dorosłych) – prowadziły śpiew, strażacy – czuwali nad bezpieczeństwem i towarzyszyli Krzyżowi. wszystkim dziękujemy za wspólną modlitwę. Niech uczestnictwo w tym wyjątkowym nabożeństwie przyczyni się do umocnienia naszej wiary.

LINK DO GALERII

Trzeciego marca, odbył się w naszej parafii turniej piłki nożnej, ligi minstranckiej. Wzięło w nim udział sześć drużyn, z parafii naszego dekanatu. Dwie zwycięskie drużyny z Ciosańca i Lubięcina, wezmą udział w dalszych rozgrywkach na szczeblu rejonowym.